האקוסיסטם הגלובלי שלנו אודות צור קשר

מחליפי חום

מחליפי חום פלטות

מובילים ביעילות מחליפי חום    Plate Heat Exchangers 

 

מחליפי החום פלטות מתוצרתנו מהווים את ההחלטה העסקית הטובה ביותר שלכם לחיסכון בשפע של אנרגיה, לחיסכון בכסף רב – לעיתים, הון עתק, ולשיפור השליטה הטרמית במערכות שלכם.

 

יעילות מקסימלית בהעברת חום

 

זו הבטחה שקרשין-שלו מגשימה כבר שנות דור. אנו מתמחים בפתרון בעיות העברת חום במגוון תעשיות:
הפטרו-כימיות, כימיות דרך אנרגיה לקירור תעשייתי ולמיזוג אוויר מרכזי.

מומחיות ההנדסה ואיכות הייצור שלנו מספקים לכם ציוד העונה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של מצוינות בתכנון הנדסי ובביצועים יעילים וחוסכים לכם בכל יום כסף רב, הון עתק – ושפע של אנרגיה.

מחליפי חום פלטות מאוטמות

מחליפי החום שלנו הם שיאנים ביעילות העברת החום בכל קנה מידה שנבחנו ומותאמים ספציפית לכל יישום ודרישה שקיימת בכל סוגי היישומים של מעבר חום ואנרגיה.

כל מחליף חום מתוצרתנו מצטיין הן ברמת היעילות הגבוהה ביותר והן ביכולת ניקוי עצמי ביישומים מזוהמים. תכונות אלו מעניקות אורך חיים גבוה במיוחד לצד תדירות נמוכה במיוחד של עבודות תחזוקה יקרות; מה שמבטיח איחזור ושימור אנרגיה מקסימליים והוצאות השבתה ותחזוקה מינימליות.

הייצור שלכם גדל והאם  גם העלויות?

קחו את פתרונות טכנולוגיית העברת החום היעילים והחסכוניים שלנו. מערכות עם מחליפי החום שלנו יעילות במיוחד במסגרת תכנון של מפעל חדש או במסגרת שיפור מערכות במפעל קיים, כחלק מאסטרטגיית מפתח להפחתת עלויות הייצור והתפעול.

אין אח ורע בישראל ליעילותם המוכחת של מחליפי החום שאנו מייצרים. הישגים אלו הינם פועל יוצא של שנות דור במקצוענות ובניסיון במערכות העברת אנרגיה בכלל ובמחליפי חום פלטות מאוטמות בפרט.

מעוניינים במחליף חום- לחצו כאן
לקבלת הצעת מחיר תחרותיתמלאו פרטיכם בטופס:


  מחליפי חום פלטות

  זהו תחום מקצועי לעילא ולעילא שמשלב אתגרים הנדסיים רבים. נלקחות כאן בחשבון דרישות רבות כגון טווחי טמפרטורות, לחצים וחומרים. נדרשת התאמה מושלמת לקשת רחבה של יישומים, מגזרים ותעשיות, בצד דרישות מיוחדות ליישומים ספציפיים באותם תחומים. מחליפי החום שאנו מתכננים ומייצרים מספקים כיסוי מאוד נרחב לתעשיות רבות.

  היכולת לערוך חישובים אמפיריים שמבוססים על מדידות מדויקות ומשלבים נוסחאות תרמו-דינמיות מורכבות – חיונית ליכולת ייצור מחליף חום פלטות איכותי שמבצע את משימתו בקפדנות.

  הידע וניסיון רב הדורות שצברנו בתחום החלפת החום, משאבי ההנדסה והתכנון שלנו והייצור המקומי, בשילוב עם מעבדות הענק של ספקינו מבטיחים את ביצועי המוצרים. כל זאת על בסיס מדידות מדויקות ונוסחאות אמינות שהינן הקלף המנצח שלנו בתחום מוצרים זה.

  למעלה מ-75 שנות הפעילות שלנו מוכיחות שלקוחותינו בוטחים בנו, ובמוצרים שלנו – שיפעלו במערכותיהם ששוויים מגיע לעשרות מיליוני דולרים ויותר.

  יעילות בהעברת חום עבור כל ענף בתעשייה

  מחליפי החום שלנו נועדו לספק יעילות מקסימלית בהעברת חום מזורם אחד למשנהו.

  כל יחידה מורכבת מסדרה של לוחות מתכת גליות ומאוטמות.   הלוחות מסודרים לסירוגין ומחוברים יחד בין מסגרות מעטפת כדי ליצור תעלות שדרכם זורמות הספיקות החמות והקרות. זורם חם נמצא בצד אחד של הפלטה בעוד שזורם קר נמצא בצידה השני, כשהפלטה עצמה יוצרת את האמצעי היעיל ביותר להעברת חום הנוזל האחד למשנהו.

  האטמים המורכבים על הפלטות מכוונים את הזרימה הטורבולנטית שיוצרות הפלטות באופן הרמטי וקובעים את כיוונן. כשהנוזלים זורמים בו-זמנית בכיוונים מנוגדים בתעלות זרימה אלו, הזורם הקר מתחמם והזורם החם מתקרר. מבנה מיוחד של הפלטות גורם לתערובת הייחודית שנוצרת על ידי הפלטות האסימטריות ותורמות למקדם מעבר חום גבוה יותר מזה שניתן להשיג בפלטות סימטריות רגילות.

  כל זה מתורגם למחליף חום זול יעיל וקומפקטי יותר בעל יכולת ניקוי עצמי גבוהה

  פרופיל מהירות הזרימה של המערכת וההתערבלות שנוצרת, גורמים לסילוקם המתמשך של מרבצי לכלוך ממשטחי העברת החום תוך כדי הפעילות. תהליך הניקוי העצמי בולם את התפתחות ההזדהמות והסתימות (Fouling – משקעי זיהום) בתוך המערכת. התערבלות שהפלטה יוצרת יעילה כאמור לצורך "ניקוי עצמי", מוכיחה עצמה גם לניקוי ע"י סחרור (CIP – Cleaning in pl)

   

  מעוניינים במחליף חום פלטות - לחצו כאן
  לקבלת הצעת מחיר תחרותיתמלאו פרטיכם בטופס:


   מחליפי חום "מעטפת וצינורות" (Tube & Shell)

   מחליפי חום "מעטפת וצינורות" (Tube & Shell ) לתהליכים תעשייתיים בתעשייה הכימית והפטרוכימית. מחליפי חום לחימום/קירור/עיבוי/איוד של תהליכים שונים עם חומרים מיוחדים והתאמת חומרי המבנה לדרישות התהליך.

   חומרי התהליך כגון: קיטור, מי מגדל קירור,מים מזוהמים,שמן תרמי,פרופילן/אתילן גליקול,אתנול,מתנול,סולפידים, וכו

   מחליף חום מעטפת וצינורות לתעשיה

   מחליף חום מעטפת וצינורות לתעשיה

   מחליפי החום בנויים ממעטפת פלדה פחמנית/פלב"מ 304/316 ,טיטניום וטיטניום פלדיום ושפורפרות מנחושת, נחושת-ניקל ,פלב"מ 304/316, טיטניום ושילוב ביניהם

   מאיידים ומעבים למערכות מיזוג אויר, קירור ויישומים תעשייתיים שונים כולל החלפת מחליף חום קיים.
   מחליפי חום אלה בנויים ממעטפת פלדה או פלב"מ וצינורות.

   חלק ממחליפי החום הינם בעלי צלעות אינטגרליות פנימיות או חיצוניות לשיפור יעילות תהליכי האיוד או העיבוי.  צינורות אלו עשויים מנחושת, קופרניקל, פלדה או פלב"מ לסוגיו.

   יישומים אפשריים:

   •  חימום ע"י קיטור בנויים ממעטפת פלדה וצינורות מכופפים עשויים נחושת, נחושת-ניקל או פלב"מ.
   •  מיוחדים גז-נוזל ("סוללות") מתוצרת EVAPCO דנמרק.
   •  לדרישות תעשייתיות עם צינורות או/וצלעות בלתי אינטגרליות עשויים פלב"מ, נחושת, אלומיניום ימי
   •  לתהליכים כימיים ופטרו-כימיים ולשימושים בתת לחץ.
   מעוניינים במחליפי חום צינורות - לחצו כאן
   לקבלת הצעת מחיר תחרותיתמלאו פרטיכם בטופס:


    מחליפי חום מעטפת וצינורות
    בקרשין-שלו אנו אמונים על שירות ללקוחותינו לטובת הגברת היעילות במתקני הייצור, על חסכון בעלויות ובמשאבים ועל זמני תגובה מהירים.
    אנו נותנים שירות ותחזוקה לאורך שנים עבור מחליפי חום מסוג שונים לרבות מסוג פלטות ומסוג "מעטפת וצינורות".
    לכל העבודות התחזוקה והשירות תינתן אחריות מלאה שלנו לכל מחליף חום שתרכשו מאיתנו.
    פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

    מחליפי חום פלטות מולחמות

    מחליפי חום עם פלטות פלב"מ 316 והלחמות נחושת או ניקל מתוצרת חו"ל מסופקים כולל מהמלאי ליישומים קטנים בד"כ. מחליפי חום פלטות מולחמות הינם מחליפי חום מיוצרים בחו"ל ע"י הלחמה בתנור ואקום של פלטות מעבר חום בעובי בד"כ נמוך מ-0.5 מ"מ ויריעות נחושת ליצירת אטימות ע"י ההלחמה

    סוג זה של מחליפי חום הינו פתרון כלכלי למבחר מוגבל של תהליכים בתעשיה ובמיזוג אוויר כדלקמן: זורמים נקיים במעגלים סגורים תהליכי איוד ועיבוי במיזוג אויר, מומלץ לתפוקות נמוכות

    מתי אין/רצוי שלא להשתמש במחליפי חום פלטות מולחמות

    • ביישומים שנחושת אסורה לשימוש
    • ביישומים מזוהמים
    • ביישומים לסחרור מים במעגלים סגורים המיועדים לשנים רבות של פעולה וללא בקרה מובטחת של איכות המים
    • ביישומים עם הפרשי טמפרטורות של יותר מ-
     מחליפי חום פלטות מולחמות

     מחליפי חום פלטות מולחמות

     50-70°

    פרויקטים שיכולים לעניין אותך..

    לקבלת הצעת מחיר תחרותית
    לקבלת הצעת מחיר תחרותיתמלאו פרטיכם בטופס:


     [cocobot]