האקוסיסטם הגלובלי שלנו אודות צור קשר

האקוסיסטם הגלובלי שלנו

האקוסיסטם ההנדסי, הטכנולוגי וההנדסי הגלובלי שלנו

אנו גאים להיות שותפים באקוסיסטם הנדסי, טכנולוגי וייצורי גלובלי שעוסק בתכנון וייצור של כל סוגי מחליפי החום למערכות תעשייתיות, מערכות אוורור ומיזוג אוויר, מגדלי קירור, דודים ומשאבות ואת האינטגרציה שלהם במערכות מורכבות, במטרה לחסוך כסף רב – לעיתים, הון עתק – ושפע של אנרגיה ללקוחות שלנו.

אודות האקוסיסטם

באקוסיסטם זה פועלים מיטב המהנדסים המובילים בעולם בצד מעבדות מחקר ופיתוח אמצעי בדיקות ואנליזות של מערכות ופתרונות, שמתוכננות, מיוצרות ומותקנות בפרויקטים המתקדמים והחדשניים ביותר ברחבי העולם. אנו מיישמים בתכנון המערכות שלנו למעלה מ-30 פטנטים שבבעלות האקוסיסטם שלנו, שמשפרים ומייעלים את הציוד שאנו מספקים לכם ללא תחרות וכל כדי לחסוך לכם כסף רב – לעיתים הון עתק – ושפע של אנרגיה בתפעול המערכות שלכם.

אלה שותפי האקוסיסטם הגלובלי שלנו שבאמצעותו התעשייה וכל מגזרי המשק הישראלי נהנים מתוצריה:

 • TRANTER
 • EVAPCO
 • Lattner Boiler Company
 • Mammoth

TRANTER

TRANTER, חברה אמריקאית חובקת עולם, שלאחר 85 שנות מחקר ופיתוח, מובילה בהנדסה וייצור של מחליפי חום פלטות בכל העולם המתועש.

קיימות

בעולם המודרני שבו מסגרות ההון, ומשאבי החומרים והאנרגיה תובעניות ביותר, הטכנולוגיה של Tranter מכוונת לשימוש, אחזור ושימור אופטימלי של כל השלושה.

הנדסת החריטה של מחליפי החום פלטות המתקדמת שלנו פורצת דרך ביעילות העברת החום ובהתמודדות עם נפילות לחצים.

יתרונות מחליפי חום פלטות:

 • שיאים חדשים ביעילות תרמית

 • חיסכון נוסף באנרגיה על ידי הפחתת עלויות השאיבה

 • אופטימיזציה של ערכי מאמצי הגזירה כדי למזער מגמות הצטברות צימדה

 • צמצום למינימום של נטל התחזוקה וההשבתה של מתקנים ומערכות

 • להרחבה, קראו עוד על העברה ממוטבת של חום ועל נפילות לחצים

איחזור ושימור חום לחיסכון מקסימלי

הגישה התכנונית של המחליפי חום שלנו עם הפלטות הגבוהות מאפשרת איחזור ושימור חום לחיסכון מקסימלי.

נקבוביות נמוכה ומקדמי העברת חום גבוהים הופכים את המחליפי חום שלנו לבעלי תגובה מהירה לשינויים יזומים, שלהם חשיבות עצומה בעולמות של אוורור ומיזוג אוויר (HVAC) ובעולמות הייצור והתהליכים (process).

Tranter מציעה באמצעותנו ללקוחותינו בישראל דרכים יצירתיות יותר לרתום אנרגיה תרמית של זרמי שפכים או שימוש במקורות מי קירור "חופשיים" הקיימים בקרבת מקום.

בין האסטרטגיות המוכחות שלנו: ה מחליפי חום שלנו, מסוגלים להחליף חום בין שני זרמים תהליכיים.
במערכות לייצור חשמל, הם מספקים קיבולת עיבוי נוספת המפחיתה את הלחץ לאחור שמפחית את התפוקה בטורבינות קיטור לייצור חשמל:

 • קירור שפכי הברצה בהידרו-גרנטורים

 • מחזור בינארי במחליפי חום-לולאה גיאותרמיים

 • חימום גיאותרמי / במחליפי חום לקירור משאבות חום

 • במחליפי חום עבור מקורות קירור חופשיים

 • במחליפי חום לבידוד קולטים סולאריים

בכל מקום שזמין בו מקור חימום או קירור, Tranter מסוגלת לרתום אותו כדי לחסוך באנרגיה וכתוצאה מכך להפחית את הפליטות.

EVAPCO

שותפי האקוסיסטם evapco

EVAPCO מובילה בתחומה ובעלת משאבים גלובליים שמייצרת פתרונות ליישומי החלפת חום בעולם כולו.

אנו מחויבים לתכנן, לייצר ולספק מוצרים באיכות הגבוהה ביותר לטובת קירור בעזרת אידוי, לשוק הקירור התעשייתי – ולמעשה אנו מציעים ספקטרום מלא של פתרונות מעולים להעברת חום.

לקוחותינו בישראל בתחומי מיזוג האוויר, הייצור התעשייתי, ייצור החשמל והקירור התעשייתי, נתמכים באמצעות התכנון והייצור של קרשין-שלו בברקן.

טכנולוגית העתיד זמינה לכם היום

ל-EVAPCO יש משנת 1976 מוניטין של חדשנות טכנולוגית ואיכות מוצרים מעולה שנועדו לספק יעילות מערכת גבוהה יותר, ידידותיות לסביבה, עלויות תפעול שנתיות נמוכות יותר, אמינות, תפעול ותחזוקה פשוטים, הפחתת רעש וניהול מים.

המחויבות שלנו לספק את המוצרים המתקדמים ביותר בתעשייה – את טכנולוגית העתיד שזמינה היום – הינה ללא פשרות!

ייחודה של EVAPCO בהון האנושי שלה
מהנדסאים וטכנאים של מחקר ופיתוח המתכננים כל העת מוצרים חדשים ומשופרים, לעובדי השירות שמקיפים כל מוצר ומפקידים שנותנים לכם מענה אל טכנאי השטח שמשפצים ציוד ישן. מחויבות העובדים לעבוד כצוות ולהצטיין בהספקת השירותים והמוצרים האיכותיים ביותר, נובעת מכך שהחברה היא בבעלותם עוד משנת 1984.

גיבוי הנדסי - שותפי האקוסיסטם

Lattner Boiler Company

שותפי האקוסיסטם lattner

חברת Lattner Boiler Company שהוקמה בארה"ב בשנת 1918 מייצרת דוודים שמובערים הן בדלק והן בחשמל למגוון רחב של יישומים תעשייתיים.

יישומים אלו כוללים מתקנים לניקוי יבש, מערכות חדרי אדים למכוני בריאות וכושר, ייצור מזון כולל סירי-מעטפת-קיטור, ציוד עיקור רפואי ועוד, עם תיעוד מוכח של איכות וחדשנות.

Mammoth

שותפי האקוסיסטם mammoth

נוסדה בשנת 1935, ל- Mammoth שנים של ניסיון בעבודה עם אדריכלים, מהנדסים, קבלנים, ובעלי הבניין. החברה מספקת חבילות משאבות חום מותאמות אישית שמהוות את הפתרון הטוב והחסכוני ביותר למחזור חייהם המלא של המתקנים שהם משרתים.

כיום המותג Mammoth ידועה בתעשיית משאבות החום עבור איכות, גמישות, ואמינות של מערכות ה- DX שלה המותאמות אישית. אם אתם מחפשים יעילות אנרגטית אופטימלית, ביצועים אקוסטיים שקטים, טביעת רגל מותאמת אישית – לנו יש את הידע ואת המומחיות לשלב את חבילות מערכת משאבות החום כדי לענות על הדרישות שלכם.

לקבלת הצעת מחיר תחרותית
לקבלת הצעת מחיר תחרותיתמלאו פרטיכם בטופס:


  [cocobot]