האקוסיסטם הגלובלי שלנו אודות צור קשר

מגדל קירור ומחליפי חום בפרויקט מידטאון

רקע

פרויקט מידטאון או בשמם העדכני "מגדלי מידטאון" הם צמד גורדי שחקים בדרך בגין בתל אביב-יפו. בנייתם החלה בשנת 2013 והסתיימה ב-2018. המגדל הגבוה, בגובה 197 מטרים, משמש למשרדים והשני, בגובה 183 מטרים משמש למגורים. מגדל המגורים הוא מגדל המגורים הגבוה בישראל. המגדלים הם חלק ממתחם הכולל שני מגדלים נוספים, מרכז קניות ומבני ציבור נוספים.
מגדל קירור ומחליפי חום בפרויקט מידטאון | קרשין-שלו מגדל קירור ומחליפי חום בפרויקט מידטאון | קרשין-שלו

מטרה

לספק מגוון ציוד מיזוג אוויר עבור מערכת בפרויקט מורכב המשלב גם מגורים, גם משרדים וגם אזורים מסחריים וציבוריים.

האתגר

תכנון וביצוע מערכת מיזוג אויר כה מורכבת הינו אתגר עצום למתכנן המערכת וגם לקבלן המבצע. שניהם צריכים לבחור ספק הציוד אשר יעמוד במספר דרישות סף: - אמינות בביצועים. בייחוד במחליפי חום "שוברי לחץ" אשר חייבים להבטיח התקרבות טמפרטורות לא יותר ממעלת צלסיוס אחת. - אסמכות בינלאומיות של הציוד לתפוקה וליציבות מכנית - גיבוי הנדסי ושירות מקומי אשר יוכל לטפל במחליפי חום גם בקומות התחתונות וגם בסוללת מחליפי חום בחדר מכונות בקומה 30 של המגדל הגבוה. - תחרותיות במחירים

פתרון הפרויקט

הקבלן מהמובילים בענף בחר להזמין בקרשין-שלו את כל ציוד מעבר חום, כולל מחליפי חום "שוברי לחץ", מגדלי קירור, מחליפי חום להפרדת מעגל המגדלים ממעגל הצרכנים. חלק מהציוד, כמו מחליפי חום פלטות למגדלים, נבנו במפעלנו בארץ. חלק נוסף של הציוד כמו מגדלי קירור, בעלי אסמכות בינלאומיות של EUROVENT ושל International Building Code לעומסי הרוח ורעידות אדמה יוצרו במפעל EVAPCO באירופה אותו אנו מייצגים בגאווה כבר עשרות שנים.

התוצאה

קרשין-שלו סיפק את כל הציוד הדרוש עבור פרויקט מידטאון בהתאם ללו"ז צפוף של הקבלן. הציוד הותקן במקום והופעל ללא תקלות.

לקבלת הצעת מחיר תחרותית
לקבלת הצעת מחיר תחרותיתמלאו פרטיכם בטופס:


    [cocobot]